Komplo Teorileri

51. Bölge Ve Komplo Teorileri

Roswell’de, 1947 yılında bir UFO düşer ve bu UFO’dan inanılmaz teknolojiler elde edildiği söylenir. İlham alınarak geliştirilen teknolojiyle ve öğrenilen verilerle, kızılötesi ışın ve lazer güdümlü füzenin, 51. Bölge de üretildiği söylenmektedir.

 

51. Bölge Nerededir?

 

51. Bölgenin, Las Vegas yakınlarında olduğunu ve arazisinin 76 km kareyi kapsadığını söyleyebiliriz. Bu bölge, tam olarak Nevada test sahası ve Nellis Hava Kuvvetleri sahasının ortasındadır. Bu bölgenin çekilen birçok fotoğrafında, sadece küçük çaplı yapılar ve birkaç tane hangardan oluştuğu görülüyor olsa da, asıl yerin altında önemi son derece büyük ve çok geniş bir devasa yapının olduğunu bilinmektedir.

 

Burada yaşanan birçok olayı ve yapılan deneyleri bilmiyoruz. Bu bölge ile birçok komplo teorilerinin olduğunu bilinmekle beraber, bu bölgenin gizlice fotoğraflarının çekilmesi ve görüntüye alınmasından sonra, burada yapılan deney araştırmaları derhal yer altına taşınmıştır.

 

51. Bölge Hakkında Oluşan Komplo Teorileri

 

-Bu bölge, aslında tüm dünyanın bildiği bir askeri üstür. Fakat yetkililer, bu bölgenin varlığını kabul edecek bir tek açıklama yapmadı.

-Düşen UFO ve içinden çıkan iki uzaylılar, 51. Bölgedeki bu üsse getirilmiş ve bu cesetler üzerinde otopsi yapılmakla beraber, yetkililer bunu gizlemiştir. Sonrasında, bununla ilgili birçok komplo teorileri üretildi.

-Amerikan hükümeti burada, elde edilen UFO teknolojisiyle gizli deneyler yürütmekte ve bunu açıklamamaktadırlar.

-Nevada çölünün değişik yerlerinde birçok gizli kameraların var olduğunu ve bu bölgeye çok yaklaşıldığı vakit vurulma olasılığı olduğu söylenmektedir. Peki, görülmesinden rahatsız olunan şey nedir?

-51. Bölgenin 50 km yakınına dahi yaklaşmak yasak. Hemen bir cip, yaklaşanı takip ediyor ve uyarıyor. Gerekirse tutukluyor. Bu kadar sıkı korunan bir yerde, ne gizleniyor.

 

Amerika, Çıkan Spekülasyonların Ardından 51. Bölgeyi Kabul Etti

 

Tam 66 yıl sonra yani 2013 yılında Amerika, bu bölgenin varlığını kabul etti. Fakat ne düşen UFO’dan ne de iki uzaylının varlığından bahsetmedi. Burada yapılan gizli deneylerin ve elde edilen teknolojilerin varlığını kabul etmedi. Sadece bu bölgenin, özel bir askeri üs olduğunu ve askeri çalışmaların yapıldığını açıkladı.

 

Bu Yazımızı Sesli Okuma Özelliğiyle Dinleyebilirsiniz. (AMP Sayfaları Hariç) :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir