Gizlilik Politikası

Merhaba;

 

WordPress altyapısını kullandığımız kişisel blog sitemizde ziyaretçilerimizin kişisel gizlilik haklarına son derece saygılıyız. Bu sayfada kişisel bilgilerinizin güvenliği hakkında bazı açıklamalar bulunmaktadır.

 

Çerezler ve Tarayıcı İşaretleri

 

Gerekli görüldüğü takdirde kişisel blogumuzdaki bazı uygulamalar, okuyucuya/kullanıcıya yönelik iyi hizmet verebilmek adına kullanıcı ayarları çerezleri kullanarak kaydedip saklayabilmektedir. Bu durum siz okurlarımıza ilginizi çekecek haberleri ulaştırmamız da oldukça önemlidir.

 

Bilgi Toplama Bilgilendirmesi

 

İnternet’te var olan çoğu İnternet sitesi özellikle de kişisel bloglar ziyaretçi hakkında basit bilgiler toplamaktadır. Bu toplanan bilgiler ip adresinizden başlayıp, tarayıcı bilgileriniz ve İnternet servisiniz üzerinde siteye giriş çıkış, tıklanma miktarı gibi basit bilgilerdir. Bunlar herhangi bir kişiyi temsil etmeyen sadece verisel olarak istatistiktir.

 

Gizlilik Politikası Kabulü

 

Kişisel blogumuzu kullanarak gizlilik politikamızı kabul etmiş sayılmaktasınız. Gizlilik politikasını kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayınız.