Komplo Teorileri, Önemli Kişiler

Hitler Hakkında Komplo Teorileri

Bilindiği üzere Adolf Hitler Avusturya doğumlu Alman bir politikacı olmaktadır. Siyasi hayatına Alman işçi partisine katılması ile başlamıştır. Bu tarihten sonra başarılı bir siyaset adamı ve otorite olarak siyaset hayatına devam etmiştir. Hitler Alman ırkını herkesten üstün tutmuştur ve Alman ırkının ari bir ırk olarak devamlılığını sağlayabilmesi için elinden geleni yapmıştır. Adolf Hitler’in ölümü üzerinden yıllar geçmesine rağmen hakkında hala birçok komplo teorileri yazılıp çizilmektedir. Dilerseniz bu komplo teorilerinden en çok bahsedilenlerden aşağıda kısaca bahsedelim.

 

Adolf Hitler aslında ölmedi mi ?

 

Adolf Hitler hakkında ortaya atılan en büyük komplo teorisi bu olmaktadır. Adolf Hitlerin uzun yıllar ölümsüzlük için deneyler yaptığı söylenmektedir. Hatta Söylenenlere göre Adolf Hitler bu deneyler de başarılı olmuş ve intihar etmemiş, ölümsüzlüğün çözümünü bularak kendine intihar süsü vererek ortadan kaybolmuştur.

 

Adolf Hitler klonlandı mı?

 

Bu soruya cevap olarak, Adolf Hitlerin klonlanmadığı fakat Hitler’in Alman ırkını herkesten üstün tuttuğu bu yüzden klonlama için çalışmalar yaptığı söylenmektedir. Hitler tek yumurta ikizlerinin doğal klonlar olduğunu ve onların sırrının çözülerek klonlama yapılabileceğini savunmuştur. Böylece Alman ırkını klonlayarak çoğaltacak ve dünyaya Alman ırkı hâkimiyet sağlayacaktı.

 

Adolf Hitler’in ufolar ile alakası neydi?

 

Adolf Hitler hakkında birçok farklı komplo teorisi ve iddia olduğundan bahsetmiştik. Bu iddialardan en dikkat çekici ve çarpıcı olanı ise, Hitler’in ufolardan yardım aldığıdır. Nazi Almanyası birçok farklı deneye imza atmıştır. Ve Antarktika civarında kendilerine bir üs yarattıklarını ve üs vasıtası ile ufo hakkında bilgiler edindiklerini ve ufolar ile irtibata geçtikleri iddia edilmektedir. Ve kısa bir araştırma yapıldığında görülmektedir ki Hitler’in ufolar hakkında bir takım çalışmalar yaptığı doğrudur.

Amerikan üslerinin iddialarına göre ise, Almanya hava sahalarında uçan daireler görülmüştür ve bu uçan daireler yarı saydam haldedirler. Böylece bu uçan daireler dikkat çekmeyecekti. Bu uçan dairelerin üretimini sağlayan ise bizzat Hitler’in kendi olduğu iddia ediliyor. Asıl amacının ise ufoları dünyaya getirmek ve bu sayede kısa sürede tüm dünya üzerinde mutlak hâkimiyet sağlayabilmektir.

 

Bu Yazımızı Sesli Okuma Özelliğiyle Dinleyebilirsiniz. (AMP Sayfaları Hariç) :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir