Kullanım Koşulları

Merhaba;

 

Bu sitede bulunan tüm içerikler bizzat tarafımızca özgün olarak yazılmaktadır. Bu siteye giriş yapan kullanıcılar aşağıda belirtmiş olduğumuz site içerisinde bulunan kullanım şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.

 

Site İçeriği

 

Site de bulunan her türlü içerik tarafımızca yazıldığı için kaynak gösterilmeden veya izinsiz şekilde kopyalanamaz veya dağıtılamaz. Aksi takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibim. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kullanılacak Alıntı Yapma Şekli:

1. Bu yazı yameraktanya.com‘dan alınmıştır.

2. Kaynak: yameraktanya.com

 

Kullanıcının Yorum Yapma Koşulları

 

yameraktanya.com adresinde yayınlanan içeriklere yorum yazan tüm okurlar veya ziyaretçiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadırlar.

1. Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan yameraktanya.com hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.

2. Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve yameraktanya.com’un yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.